tv

Trendy w aranżacji wnętrz

Osoby, które w najbliższym czasie planują remont swojego mieszkania powinny wziąć pod uwagę aktualnie obowiązujące trendy. Zwłaszcza, że obecnie obowiązujące nurty w aranżacji wnętrz utrzymują się od dobrych kilku sezonów. Motywem przewodnim jest natura.

Naturalne motywy

Dobre, nowoczesne aranżacje wnętrz powinny opierać się o zastosowanie naturalnych materiałów wykończeniowych, oraz kolorystyki zbliżonej do natury. Na dodatkach, tkaninach powinny zagościć motywy kwiatowe. Najmodniejszym kolorem w nadchodzącym sezonie 2018 będzie zieleń. Odchodzi się więc od wszechobecnych bieli i szarości dominujących w poprzednich sezonach. Coraz częściej w naszej aranżacji wnętrz będzie dominował styl rustykalny. W naszych wnętrzach powinny zagościć swojskie klimaty. Warto więc postawić na meble wykonane z naturalnych tworzyw takich jak drewno, wiklina czy miękkie kanapy. We wnętrzach panuje również moda na eklektyzm. Można więc spokojnie postawić na meble połączone z dwóch tworzyw takich jak na przykład wiklina i metal. Co ciekawe w sezonie 2108 bardzo modne w poprzednich sezonach srebro zostanie zastąpiony przez miedź. Dobrze jest więc postawić na wszystkie te przedmioty, które doskonale tworzą swojski, wiejski klimat. Jeśli więc chcemy zmienić kolory na ścianach to postawmy na te będące blisko natury.

wannA

Łazienka

Ci, którzy planują generalny remont łazienki pod uwagę powinni wziąć kafelki i ceramiki z orientalnymi wzorami. Prostota we wnętrzach to najlepsza aranżacja. Polacy pokochali styl skandynawski w połączeniu z polską tradycją daje nadspodziewany dobry efekt.

Previous Article
Next Article