Kosmetyki do hotelu

Każdy hotelarz wie jak ważna jest dbałość o szczegóły. Wpływają one na ostateczną opinię o obiekcie. Zadowolony gość nie tylko do nas wróci przy najbliższej okazji, ale również poleci nasz hotel innym. Wpływ na opinię ma wszystko od czystości pokoju, przez uprzejmość obsługi, aż po takie, wydawałoby się, drobiazgi jak na przykład kosmetyki hotelowe.

Jakie artykuły powinny znaleźć się w hotelowej łazience?

Ta pozornie nieistotna kwestia może zaważyć na opinii gościa o naszym obiekcie. Dlatego też, wybierając kosmetyki hotelowe, należy najpierw dobrze się zastanowić. W każdej łazience powinny znaleźć się niezbędne produkty takie jak szampon, żel pod prysznic i małe mydełko. W bardziej luksusowych obiektach (https://www.wszystko-do-hotelu.pl/kosmetyki-hotelowe.html) goście oczekują również maszynki i pianki do golenia, oraz podstawowych produktów toaletowych takich jak patyczki do uszu czy płatki kosmetyczne. Coraz częściej można spotkać również niewielkie pudełka, na tak zwany „wszelki wypadek”. W nich znajdują się niewielka pasta do zębów i po jednej prezerwatywie, podpasce, czy wkładce higienicznej. Gościom ma to zapewnić najwyższy komfort pobytu w naszym hotelu. 

Polecamy także: https://www.albertfresh.pl/

Jak wybrać kosmetyki hotelowe?

Wybierając kosmetyki hotelowe powinniśmy kierować się przede wszystkim ich jakością. Jednak hotelarzowi, jak każdemu przedsiębiorcy, zależy również na korzystnej cenie. Dobrym rozwiązaniem jest podpisanie stałej umowy z firmą zajmującą się dystrybucją tego typu produktów. Takie rozwiązanie da nam także możliwość zakupu kosmetyków z logo naszego hotelu, co na pewno zrobi dobre wrażenie na naszych gościach. W dzisiejszych czasach bardzo istotne są również ekologiczne rozwiązania. Chcąc ograniczyć ilość zużytych plastikowych opakowań, powinniśmy rozważyć zakup dystrybutorów do żelu pod prysznic i mydła do rąk. Tym sposobem, każdy gość będzie miał zapewnioną niezbędną ilość danego kosmetyku, a właściciel obiektu zaoszczędzi na codziennym uzupełnianiu artykułów higienicznych. Wybierając kosmetyki hotelowe trzeba również zwrócić uwagę na ich zapach. Nie powinien być on zbyt intensywny ani drażniący. 

Przy współpracy: WDH

Previous Article
Next Article