Zielone poduszki do sypialni

Zielony to kolor nadziei. Uspokaja, odpręża i kojarzy się z naturą. Z tego powodu bardzo często znajduje zastosowanie w sypialni. Niektórzy malują na zielono całe ściany, inni wybierają zielone dodatki. Bardzo ciekawym pomysłem są poduszki. (https://nija-store.com/17-jazz) To naturalny element dekoracyjny w sypialni. Jest praktyczny i zarazem ozdobny. Można ułożyć je na łóżku lub fotelu, jeśli akurat stoi w sypialni. Zielone poduszki pasują do wnętrz urządzonych w wielu różnych kolorach – białym, beżowym, wenge. Dają naprawdę wiele możliwości aranżacyjnych.

Z czym łączyć zielone poduszki?

Poduszki można łączyć z wieloma innymi dodatkami, na przykład makramą, lampami cotton balls, multiramkami czy kontrastującą narzutą na łóżko. Świetnie komponują się zarówno z jasnym, jak i ciemnym brązem. Jeśli Twoja sypialnia jest duża, możesz pomyśleć o zakupie fotelu typu uszak, ponieważ ozdobiony zielonymi poduszkami stanowi doskonałą i niebanalną dekorację wnętrza, a do tego jest bardzo wygodny. 

Zielono mi

Kolory we wnętrzach mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Zielony odpręża, jednak nie oznacza to, że musisz otoczyć się wszystkim w tym kolorze. Ważny jest umiar i dobry gust. Zielone poduszki wprowadzą harmonię i stworzą w sypialni relaksujący klimat. Dobrym pomysłem są również zielone rośliny doniczkowe. Co ciekawe, zieleń optycznie powiększa pomieszczenie, więc jeśli masz małą sypialnię poduszki w tym kolorze będą idealnym rozwiązaniem. 

Zielone poduszki w sypialni dziecięcej

Bardzo dobrym pomysłem są zielone poduszki w dziecięcym pokoju, zwłaszcza te w ciepłej tonacji, typu limonka, gruszka czy wiosenna trawa. Są ślicznym i uroczym dodatkiem do łóżeczka lub kołyski. Ukoją Twojego malucha i zapewnią mu spokojny sen. Są też polecane dla starszych, bardzo żywiołowych dzieci. Wyciszą, pozwolą dziecku się zrelaksować i smacznie przespać całą noc. Stanowią doskonałe tło dla dziecięcych zabawek, książek i innych akcesoriów. Pasują do dodatków w innych żywych kolorach, na przykład czerwieni lub musztardowej żółci.

Przy współpracy: https://nija-store.com/

Previous Article
Next Article